top of page

30. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi

Güncelleme tarihi: 9 Ara 2021

Sayın Üyelerimiz, 30. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi hakkında Sn. Prof. Dr. Ö. İnanç Türeyen bizlere ilettiği davet metni aşağıda yer almaktadır.

“Düzenleme komitesi adına, sizleri ve şirketlerimizi Bölümümüz tarafından düzenlenecek olan 30. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi’ne katılmaya davet etmekten mutluluk duymaktayım. 30. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi 8-9 Temmuz 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacaktır. Bu yılki etkinliğimiz değerli mezunumuz Dr. Fikri Küçük onuruna gerçekleştirilecektir.

29 yıldan bu yana düzenlediğimiz ve gelenekselleşen İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi’nin temel amaçları; Türkiye ve dünyanın gündemini meşgul eden petrol, doğal gaz ve jeotermal enerji konularında üniversite-endüstri işbirliği çerçevesinde sektör yöneticileri ve uzmanlarının görüşlerini almak, yurtdışından saygın araştırmacıları davet ederek yaptıkları araştırmalar konusunda bilgi almak, bölümümüzde yapılan araştırma konularında bilgi vermek, mezunlarımızla bir araya gelmek, Bölümümüze 1991 ve 1992 yılında giren meslektaşlarımıza kutlama plaketi vermek ve yeni mezunlarımızı güzel bir etkinlik ile yeni hayatlarına uğurlamaktır.

Ülkemize ve mezunlarımıza hizmet üretmeyi amaçladığımızdan, düzenlenen seminer ve sergiye katılımınız ve katkılarınızla destek vereceğinize inancımız tamdır. Katılımınız ve katkılarınız, bizlere bu seminer ve sergiyi sürdürmek için cesaret vermekte ve üniversite-endüstri işbirliğinin daha çok gelişmesine olanak tanımaktadır.

Hepinizi içtenlikle 30. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi’ne katılmaya davet ediyorum. 8-9 Temmuz 2021’de görüşmek dileğiyle…

Prof. Dr. Ö. İnanç Türeyen Bölüm Başkanı

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü

Detaylı bilgi için: http://www.itupdgss.org/

41 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page