top of page

 Yıl Dönümü Kahvaltı Etkinliği 


Sayın Üyelerimiz,

53. Yıl Dönümü Kahvaltı Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

11 Haziran 2023 Pazar günü ODTÜ MD Vişnelik Sosyal Tesisleri’nde organize ettiğimiz yıl dönümü kahvaltı etkinliğimizde değerli üyelerimiz ve sektör paydaşlarımız ile beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Etkinliğimizde, meslekte 50 ve 35.yılını dolduran üyelerimize sertifika takdimleri gerçekleştirilmiş, odanın faaliyetleri ve önemli gündem maddemiz olan Petrol Mühendisleri Odası Burs Fonu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

Deprem felaketi sonrası başlayan yardım kampanyamızda tüm değerli üyelerimizin katkılarıyla toplanan bütçeden öncelikli olarak deprem bölgesine fiziki yardımlar ulaştırılmış, ardından kalan bütçeyse bugünün öğrencileri yarının meslektaşları olanlara destek olabilmek adına yeni oluşturulan burs fonuna aktarılmıştır.

Mesleğimizin geleceği olan öğrencilerimiz için topladığımız yardımların sürekliliğini sağlamak ve onları meslek yolculuklarında destekleyebilmek adına, bu alanda uzun yıllardır çalışmalar yürüten Köksal Eğitim Vakfı ile iş birliği protokolü imzalanmış ve oluşturduğumuz burs fonu profesyonel bir çerçeveye taşınmıştır.

Katılımları, süreçteki katkıları ve etkinlik bünyesinde yaptıklari bağışlarıyla bizimle olan bütün üyelerimize, bu güzel etkinliği finanse eden destekçi firmamıza ve değerli sektör temsilcilerine teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Petrol Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu213 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2024 Yılı Belge ve Eğitim Ücretleri

5307 Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Kanunu ve 16 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete ’de yayımlanan Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Eğitim ve Sorumlu Müdür Yönetmeliği kaps

Comments