top of page

TPAO İstişare Toplantısı

Sayın Üyelerimiz;


Petrol Mühendisleri Odası olarak, mesleki alanlarda etkinlikler düzenlemek ve üyelerimizle iletişim halinde olmak amaçları ile, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı bünyesinde görev yapan meslektaşlarımızla buluşmak üzere bir istişare toplantısı düzenledik.


28 Mayıs 2024 tarihinde TPAO Cevat Eyüp Taşman Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İnanç Alptuğ Hıdıroğlu, Odamızın dünü, bugünü ve gelecek vizyonuyla ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından, katılımcıların Oda’dan beklentilerini ve sektörün son durumunu dinleme fırsatı bulduk.


Bizden sonraki kuşaklara daha iyi mesleki koşullar sağlayabilmenin yolunun birlikte hareket etmek olduğunun altının çizildiği toplantıda, katılımcılardan benzeri toplantıların düzenli olarak organize edilmesi konusunda görüş aldık.


İstişare toplantısının gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen TPAO Genel Müdürlüğü’ne; toplantıya katılım sağlayarak meslek odamızın geleceğinin şekillenmesinde fikir ve görüşlerini bizden esirgemeyen meslektaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.
179 görüntüleme0 yorum

Commentaires


bottom of page