top of page

JEOFEST 27-29 MAYIS 2022 BAŞLIYORSayın Üyelerimiz,


TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından gerçekleştirilecek JEOFEST 2022 ile ilgili bizlere gelen mesajı sizlerle paylaşıyoruz.


TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak Yer Bilimlerinin ve dolayısıyla Jeoloji` nin; günlük hayatın içinde ne denli önemli bir yeri olduğuna dair, halkla iç içe bir festival düzenliyoruz. Özellikle sürdürülebilir bir enerji yönetimi ve gıda üretimi için jeolojinin yadsınamaz önemini katılımcılarla paylaşmak arzusundayız.

Düzenlenecek bu festivalin, bilinçlenme yönünde bir mihenk taşı olacağını düşünüyoruz. Bir Kamu bilinci yaratabilme umudunun yanı sıra, çeşitli etkinliklerle de bunu bir şenlik havasında yapmak niyetiyle yola çıktık.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından; 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan; Türkiye`nin ilk Jeoloji festivalinde sizleri yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Daha yaşanabilir bir dünya için jeolojiyi tanıtacağımız bu bileği ve eğlence dolu etkinliğimize desteklerinizi bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

70 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 Yılı Belge ve Eğitim Ücretleri

5307 Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Kanunu ve 16 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete ’de yayımlanan Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Eğitim ve Sorumlu Müdür Yönetmeliği kaps

Comments


bottom of page